Liitu uudiskirjaga
Reisiinfo
Toimumisaeg 15. - 26. veebruar 2018
Reisi kestvus 11 ööd
Sihtkoht Indoneesia, Singapur, Bali
Lähtekoht Tallinn
Hotell Rendezvous Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Hotelli reiting 4*
Hotelli info https://www.tripadvisor.com/Hote ...
https://www.tripadvisor.com/Hote ...
Tuba Kahene tuba
Toitlustamine Hommikusöögiga
Hinnas sisaldub Lend sihtkohta ja tagasi, majutus vastava toitlustusega, transport lennujaam-hotell-lennujaam.

Kui ühendada Singapuri võluv linnamelu ja kütkestav paradiisisaar Bali, on tulemuseks mitmekülgne ja ideaalne puhkus. Multikultuurses Singapuris vaatamisväärsustega tutvudes või modernsetes ostukeskustes osteldes, kulub aeg kiiresti. Balit on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele.

Singapur – 3 ööd

Multikultuurne Singapur pakub küllaga avastamisrõõmu. Hiigelsuured ostukeskused ja kuulus ostutänav Orchad Road on kindlasti ahvatlevad, kuid kui peatänavatelt veidi eemale jalutada, leiate end hoopis teises maailmas - värvikirevas Chinatownis, vürtsikas Little Indias või Arab Streeti turgudel. Mitmed põnevad muuseumid, heatasemelised restoranid ja tempokas ööelu - igaüks leiab endale sobivaima viisi puhkamiseks.

Bali – 8 ööd

Bali saar on üks osa Indoneesia saarestikust. Seda on nimetatud ka maapealseks paradiisiks - pikad liivarannad, erksinine merevesi, palju troopilist rohelust, teevad selle saare ideaalseks puhkusekohaks nii surfajatele, perega reisijatele kui ka privaatsust ja romantikat igatsevatele puhkajatele. Balilased on keeleliselt lähedased mujal Indoneesias, Filipiinidel ja Okeaanias elavate rahvustega. Kultuuriliselt on Balit palju mõjutanud Hiina ja India. Budism jõudis saarele 1. sajandil. Käibe poolest on suurim majandusharu turism, kuid suurim tööandja on põllumajandus. Peamiselt kasvatatakse riisi, puu- ja aedvilju ning kohvi. Oluline osa inimestest on tegev kalanduses. Bali on tuntud oma käsitöö poolest.

Paradiisisaarel saab nii matkata kui ka mõnusat rannapuhkust veeta. Peamiseks vaatamisväärsuseks on kindlasti Hindu templid, mida võib näha pea igas külas. Aktiivseks ajaveetmiseks on rohkelt elamusi pakkuvad džunglisafarid või elavandisõit. Imelistel liivarandadel saab pista varbad vette, imetleda lopsakat loodust ja nautida troopilistest viljadest kirkavärvilisi kokteile. Nii palju rohelust, mis ei piirdu vaid loodusparkidega, võib natuke isegi üllatada - troopilist taimestikku ja tavaliselt vaid looduspargile omast rohelust, kohtab kõikjal. Kuta piirkonna vahuses vees sukeldumine ja surfamine on puhas nauding. Eksootilsed golfiväljakud keset lokkavat troopilist rohelust, jätavad kustumatud muljed iga golfisõbra südamesse. Peale päikeseloojangut saab mõnusalt aega veeta Nusa Duan ostukeskustes või minna nautima Kuta pöörast ööelu.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Indoneesia, Singapur - Bali, 4*

Reisi algus: 15. veebruar 2018

  • 2,799 €
  • 2,499 €/in.

  • või 105 €/kuus

Selle reisi minimaalne reisijate arv on 2