Elamusreisid

Päikeseloojang, türkiissinine meri, päikeselisest päevast kuum rannaliiv, merekohin, eksootiline lõhn, äge nurgatagune baar, kus kohalikud kogunevad ja päevamuljeid jagavad, džungel pärlendamas veepiiskades, just need kõige õigemad rajad, mida kohalikud sammuvad, hommikused naeratused, motoriksa sõit juuksed-tuules-lehvimas ja soe õhk vastu nägu paitamas, meeliülendavad maitseelamused kohalike rütmide saatel… kas jätkan?

Kui Sinu eesmärk on reisida nii, et reis haaraks Su täielikult endasse ning kahenädalane reis tunduks justkui kuupikkune, sest oled kõigi oma avatud meeltega endasse ammutamas kohalikku elu ja kultuuri, et Sa unustad aja ja kalendri. Tahad kogeda emotsioone, elu, hingata sama õhku, mida kohalikud ja käia samu radu, tunda kõigi meeltega….? Ja kokkuvõttes, kui see paar nädalat läbi saab, siis oled läbi ja lõhki samal „lainel“ kui kohalikud ja saad sellise elumuutva kogemuse, mida üks hea reis andma peaks?!

Super, Sa oled jõudnud just õigesse kohta!

Pakume Sulle elamusreise, mis jäävad meelde kogu eluks. Julgustame Sind astuma kohaliku elu rajal ja väljuma mugavustsoonist. Jagame elamusi ning aitame Sul nuusutada Päris Elu Hõngu nagu üks matkaline kord sedalaadi reisi tagasisideks kirjeldas.


Teeme koostööd professionaalidega, kellel on aastatepikkune kogemus sihtriikides. Meid abistavad Teie teekonnal Amazonas reisid ja nende ülivahva teejuht Ivo, aastaid Aasias rännanud Margot, kohalikud turismieksperdid, spirituaalsust ja joogat armastavad pühendujad – inimesed, kes on käinud-näinud-maitsnud-nuusutanud…


Tule oma elu reisile!

#UPliftingexperience


 info@uptravel.ee

 5688 4710

 5696 9189

 uptravel