Liitu uudiskirjaga

Ekskursioonid jt tooted

Ekskursioonid, piletid, transpordikaardid, lennujaamatransfeerid

Muuda reis veelgi meeldejäävamaks – vali põnev linnaekskursioon või pikem väljasõit, ela kaasa rahvusvahelistele spordivõistlustele või telli juba varakult oma lemmikmuusikali- ja kontserdipiletid.

Ekskursioonid

Pakume võimalust osaleda huvitavatel ekskursioonidel ning soovitame need juba Eestis välja valida ja broneerida. Ekskursioon võib olla nii mõnetunnine ajaviide kui ka päevade pikkune väljasõit peamiste vaatamisväärsuste või loodusimede juurde. Jalgsieksursioon Berliinis, kokanduskursus Pariisis, tangoõhtu Buenos Aireses, kruiis Kreeka väikesaartel, kultuuriöö Malaisias, väljasõit Hollandi juustufarmi, kopterisõit Las Vegases, safari Krügeri rahvuspargis? Need on vaid mõned näited meie valikust.

Piletid

Põnevaid suurüritusi leiab aset iga päev, tee ainult oma valik. UpTraveli abil saad soetada kontserdi-, teatri- ja spordiüritusete pileteid, olgu toimumiskohaks Riia, Pariis või New York. Spordiürituste seas on näiteks jalgpalli, jäähoki, korvpalli, tennise, pesapalli, vormeli, MotoGP ja paljud muud võistlused. 

Lõbustus- ja teemaparke leidub igale huvilisele, olgu ta pere vanem või noorem liige. Lõbusa ajaviite otsijatel on võimalus tutvuda Pariisis paikneva Disneylandiga, teadushuvilistel Kennedy kosmosekeskusega Orlandos, ehitushuvilistel Legolandiga Billundis ning loomasõbradel Kolmardeni loomaaiaga Rootsis.

Linnatransport

Euroopa suurlinnad võivad olla kui lõputud labürindid, milles navigeerimiseks võib kuluda pikki tunde. Teekonna lihtsustamiseks pakume oma klientidele erinevate maailma linnade transpordikaarte. Ostes linnatranspordi pileti juba Eestist, säästad kohapeal aega ning muudad oma reisimise olulisemalt mugavamaks. Selle asemel, et asuda otsima piletikassat või automaati, saad kohe ühistransporti kasutama hakata. Transpordikaardi ostmisega võivad lisaks tasuta ühistranspordile kaasneda ka mitmed soodustused muuseumides, kohvikutes, restoranides või muudel atraktsioonidel. Soovitame transpordikaardi soetamist eelkõige mitmepäevaste linnareiside korral.

Lennujaamatransfeerid 

UpTravel pakub ka lennujaamatransfeere üle maailma, et säästa kohapeal Sinu aega ja muuta reisimine mugavaks. Väga levinud on lennujaamatransfeerid rongide näol näiteks Londonis ja Roomas.


Lisainfo ning broneerimine: 

 info@uptravel.ee

 5688 4710

 uptravel

 Päring