Liitu uudiskirjaga

Aktiivne lühipuhkus & elamustoitlustus Erik Orguga

Kui suvel tervet puhkust ei saa, siis võta pool :)! Üllata oma kolleege, sõpruskonda või peret ja luba neile mõnus lõõgastav pisipuhkus Välgi puhkemajas kesk imelisi Eesti metsi.

Koostöös heade partneritega pakume teile kõigile võimalust arendada oma koostööoskusi aktiivses orienteerumismängus „Karl Väino mõistatus“, luua õdusa õhtu kokates koos Erik Orguga (jah, tema ise tuleb teiega kokkama ;) ) ning õhtu kirsiks on vana hea suitsusaun, peale mida hea uni on garanteeritud!

Hinnas on:

  • majutus 10-le (külaliste käsutuses on kogu puhkemaja, koos söögisaali, täisvarustuses köögi, 3 magamistoa ja suure terrassiga) 
  • toidukoolitus/kokkamine Erik Orguga
  • maastikumäng “Karl Väino mõistatus” 10-le

Lisatasu eest:

  • hommikusöök ettetellimisel
  • õhtune suitsusaun (ettetellimisel!)

Lühipuhkus, maastikumäng ja elamustoitlustuspakett Erik Orguga (10-ne grupp) - hind al. 139 € / in.

(Antud paketti on võimalik pakkuda korraga  koos majutusega maksimaalselt 10-le inimesele, minimaalselt 8-le. Ilma majutuseta on võimalik antud paketti pakkuda maksimaalselt 15-le inimesele.)

Sama paketti on võimalik teha just Teile ja teie inimestele sobivaks, valides kas siis ainult maastikumängu või kokkamisõhtu. Paketti on võimalik valida ka ilma ööbimiseta.
 
Ilma majutuseta lühipuhkus, maastikumäng ja elamustoitlustuspakett Erik Orguga (10-ne grupp) - hind al. 119 € / in.
 
Lühipuhkus Välgi puhkemajas Erik Orgu kokkamisõhtuga (10-ne grupp) - hind al. 105 € / in.
Ilma majutuseta lühipuhkus Välgi puhkemajas Erik Orgu kokkamisõhtuga (10-ne grupp) - hind al. 85 € / in.
 
Lühipuhkus Välgi puhkemajas maastikumänguga (10-ne grupp) – hind al. 100€ / in.
Ilma majutuseta lühipuhkus Välgi puhkemajas maastikumänguga (10-ne grupp) - hind al. 79 € / in.

Küsi pakkumist!

Lisainfo:

Oleme kokku pannud ühe ülimõnusa paketi Sulle, Su töökaaslastele, sõprusringkonnale või miks mitte, tule perega, võta vanaisa ja vanaema ka kaasa .

Kutsume teid kõiki aega maha võtma mõnusas looduskaunis kohas Välgil.

Välgi puhkemaja asub vaid 35 km Tartust kesk imelisi Eesti metsi. Siin saad matkata,  rattaga sõita, seeni-marju korjata, metsas uidata,  lõkke ääres mõtiskleda, suitsusauna nautida  - siin puhkad.

Pooletunnise autosõidu kaugusel puhkemajast on võimalik leida mitmeid  vaatamisväärsusi ning  võimalusi vaba aja sisustamiseks: Selgise rattarada (10km), Alatskivi loss (16km), Elistvere loomapark ja Vudila mängumaa (17km), Saadjärv ja Äksi Jääaja teemapark (25km),  Peipsi järv ja vanausuliste külad (25km).


Karl Väino mõistatus. Nagu meie oma Da Vinci kood!

Uues kaasahaarava legendiga maastikumängus on nuputamist, liikumist ja meeskonnatööd! Iga meeskond saab endale koopia K. Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga! Et lahendada Väino portfelli mõistatus, tuleb teil koti sisu kasutades maastikul jälgi ajada, uurida vihjed, murda lahti koode ja täita ülesandeid.

Legendi kohaselt leiti rahvamuuseumi kolimise käigus üks lukustatud kast, millel on venekeelne kiri hoiatusega, et kasti jõuga avamine hävitab selle sisu. Muuseumi töötajad kinnitavad, et uusimate dateerimismeetoditega on kindlaks tehtud, et kast kuulus tõepoolest Karl Väinole. Just sedasama kasti on aardekütid aastakümneid otsinud!

Erik Orgu on juba kümme aastat töötanud toitumisspetsialisti ja treenerina rahvusvahelisel tasemel. Aastate pikkune kogemus on Erikule kinnitanud, et söödav toit võib olla Sinu parim sõber ja abiline või suurim vaenlane. Erik Orgu näitab teile, kuidas valmistada maitsvat toitu, mis on sõbraks ning abimeheks terve ja saleda keha saavutamisel.